نتایج جستجو برای عبارت :

معرفی کتاب بازنگری های قانون اساسی- ساختن، شکستن و تغییر دادن

بسم الله الرحمن الرحیم
تصمیم گرفتم برای کتابخون شدن!
برای شکستن عقاید خودم!
که البته نه کتاب خون شدن کار شاخیه و نه شکستن عقایدم!
این شهر پر شده از مردم کتاب به دست با انواع و اقسام مدارک!
پر از کسایی که عقایدشون رو میشکنند تا به هدفشون برسن!
ان شاالله که منتهی بشه به عاقل شدن!
به ساختن عقایدی محکم تر تا یه دیوار بلند و محکم بکشم بین خودم و عقاید مردم شهرم!
یه محدودیت واسه امنیت:)
و یه نیم نگاه از امام زمانم(عج) تا بشه مهر تایید :)
یا الله یا الرحمن 
 دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf - مدرسه کلوبwww.madresehclub.com › Topics › د... Translate this page Dec 22, 2019 - دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید. دانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی دکتر بیات :: pdf
کتاب قوانین مالی و محاسباتی برای آزمونهای استخدامی دیوان محاسبات کشور و دستگاههای در ۳۴۴ صفحه در چهار بخش شامل قانون مدیریت خدمات، قانون محاسبات عمومی و قانون برگزاری مناقصات و قانون دیوان محاسبات به همراه ۴ آزمون جامع برای ۴ بخش کتاب و ۸۲۲ سوال تالیفی تضمینی که داوطلبان را از مطالعه سایر منابع بی نیاز مینماید.

همچنین از ایشان کتابهای مختلفی از جمله آشنایی با قانون اساسی و ساختار نظام ، ضابطه های نگارش و آماده ساختن کتاب های درسی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، برنامه ریزی با نگرش بر فرایند طراحی و تدوین کتابهای درسی و روشهای اجرا و آشنایی با نیروهای مسلح به جا مانده است که بسیاری از کتاب های ایشان هم اکنون در دانشگاه امام حسین (ع) تدریس میشود.
مشاهده مطلب در کانال
کتاب قوانین مالی و محاسباتی برای آزمونهای استخدامی دیوان محاسبات کشور و دستگاههای در ۳۳۴ صفحه در چهار بخش شامل قانون مدیریت خدمات، قانون محاسبات عمومی و قانون برگزاری مناقصات و قانون دیوان محاسبات به همراه ۴ آزمون جامع برای ۴ بخش کتاب و ۸۲۲ سوال تالیفی تضمینی که داوطلبان را از مطالعه سایر منابع بی نیاز مینماید.
               تلفن سفارش کتاب: ۰۷۳۷  ۳۵۷  ۰۹۳۵
قانون اول:اگر فکر می‌کنی کاری اشتباهه، انجامش ندهقانون دوم:در صحبت‌ها همیشه دقیقا همون چیزی رو بگو که منظورتهقانون سوم:هیچ‌وقت طوری زندگی نکن که سعی کنی همه رو از خودت راضی نگه‌ داری؛ هیچ وقتقانون چهارم:سعی کن هر روز یاد بگیری و دست از یادگرفتن بر نداریقانون پنجم:در صحبت با دیگران هیچ‌وقت راجع به خودت بد حرف نزنقانون ششم:هیچ‌وقت دست از تلاش برای رسیدن به رویاهات بر ندارقانون هفتم:سعی کن راحت نه بگی، از نه گفتن نترسقانون هشتم:از بله گفتن
قانون جذب چیست؟
براساس قانون جذب اتفاقات مثبت یا منفی به این دلیل در زندگی شما رخ می‌دهند که به سمت‌تان جذب شده‌اند.
در واقع، خود شما آن‌ها را به زندگی‌تان دعوت کرده‌اید.
روانشناسان، متفکران عصر جدید و رهبران مذهبی سال‌های متمادی است که حول مسئله " قانون جذب" صحبت می‌کنند، اما در واقع این قانون پس از انتشار کتاب "راز" در سال ۲۰۰۶ محبوبیت خود را در میان عموم مردم بازیافت.
ادامه مطلب
دانلود کتاب شاه کلید ثروت pdf

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت یا قانون موفقیت در 16درس ...www.file4.ir › file › دانلود-رایگان-کتاب-شاه-کلید-ثروت-یا-قانون-مو...دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت یا قانون موفقیت در 16درس اثر ناپلئون هیل. توجه: این کتاب به زبان انگلیسی می باشد. جهت دانلود فایل تصویری سمینار شاه کلید ...
دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل-نسخه کامل ...billionerha.ir › Napoleon Hill۳ شهریور ۱۳۹۸ - ناپلئون هیل در کتاب شا
کتاب شاه کلید ثروت اثر ناپلئون هیل

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت یا قانون موفقیت در 16درس ...www.file4.ir › file › دانلود-رایگان-کتاب-شاه-کلید-ثروت-یا-قانون-مو...دانلود رایگان کتاب شاه کلید ثروت یا قانون موفقیت در 16درس اثر ناپلئون هیل. توجه: این کتاب به زبان انگلیسی می باشد. جهت دانلود فایل تصویری سمینار شاه کلید ...
دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل-نسخه کامل ...billionerha.ir › Napoleon Hill۳ شهریور ۱۳۹۸ - ناپلئون هیل در کتاب
دانلود کتاب شاه کلید ثروت ناپلئون هیل

دانلود فایل

دانلود کتاب شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل-نسخه کامل ...billionerha.ir › Napoleon Hill۳ شهریور ۱۳۹۸ - ناپلئون هیل در
برای منبع قانون مدیریت خدمات کشوری تنها منبع قابل اعتماد که ارزش صرف زمان داشته باشه و همچنین در مدت کوتاهی بشه همه فصول کتاب مطالعه کرد و با تستهای فراوان مطالب قوانین در ذهن تثبیت کرد کتاب مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.

بخش اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری است که با صرف حداکثر یک هفته تمام مواد قانون خط ب خط یاد خواهید گرفت.
این کتاب اثری تضمینی که مولف این یقین را به ش
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
بخش هایی از کتاب که دوست دارم در اینجا بنویسم شان:
"بسیاری از مردم مانند فراعنه  مصر در حال ساختن اهرام مصر هستند و اغلب تا آخر عمر درگیر ساخت آن هستند"
پی نوشت :
خواندن این کتاب دید من نسبت به دنیا را عوض کرد. خواندن این کتاب را توصیه می کنم.
۱. قانون جذب شبه‌علمی متافیزیکی است
قانون جذب ادعا می‌کند که بر پایه‌ی نظریات علمی است، اما در خوش‌بینانه‌ترین حالت چیزی بیش از شبه‌علمی متافیزیکی نیست، آن هم بر پایه‌ی فرضیات غلط، بی‌اساس و اغلب ناقص. فهرست اطلاعات علمی غلطی که در قانون جذب مطرح شده به‌قدری عریض‌‌وطویل است که در این مطلب نمی‌گنجد. برای مطالعه‌ی جزئیات بیشتر می‌توانید به کتاب «تابلوی آرزوهایت را دور بریز: حقیقت قانون جذب» نوشته‌ی دکتر نِیل فاربِر رجوع کنید.
قانو
قانون اول: اگر فکر می‌کنی کاری اشتباهه، انجامش نده!
قانون دوم: در صحبت‌ها همیشه دقیقا همون چیزی رو بگو که منظورته!
قانون سوم: هیچ‌وقت طوری زندگی نکن که سعی کنی همه رو از خودت راضی نگه‌ داری؛ هیچ وقت.
قانون چهارم: سعی کن هر روز یاد بگیری و دست از یادگرفتن بر نداری.
قانون پنجم: در صحبت با دیگران هیچ‌وقت راجع به خودت بد حرف نزن.
قانون ششم: هیچ‌وقت دست از تلاش برای رسیدن به رویاهات بر ندار.
قانون هفتم: سعی کن راحت نه بگی، از نه گفتن نترس.
قانون هشتم
شکستن ناخن های تان به یکی از این دلایل ساده است!!
 عوامل و دلایل مختلفی در شکستن ناخن ها تاثیر گذارند که پرشین وی این بخش از اخبار زیبایی و آرایش را به ارائه ی برخی از دلایل شکستن ناخن ها و راه کارهای جلوگیری از آن اشاره کرده است.
ناخن ایده آل به ناخنی می گویند که در برابر ضربه تا حدودی مقاوم باشد و دارای خاصیت ارتجاعی بودهو راحت شکسته و خم نشود ولی گاهی ناخن ها شکننده می شوند که دلایل مختلفی در شکننده بودنآن ها تاثیر گذارند،در همین راستا پرشی
خیلی از شما داوطلبان عزیز آزمونهای استخدامی و سایر آزمونهای استخدامی دستگاههای اجرایی ، جامعه حسابداران رسمی و کارکنان حرفه ایی به دنبال منبع تستی کامل که دارای مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری باشه هستید.

پیشنهاد ما به شما تهیه کتاب مجموعه سوالات قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه میباشد.
بخش  اول کتاب قانون مدیریت خدمات کشوری 
بخش دوم کتاب قانون محاسبات عمومی
بخش سوم کتاب قانون د
برای مجموعه سوالات قانون محاسبات عمومی کتاب مجموعه سوالات قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه به شما پیشنهاد می‌شود.  با مطالعه کتاب به بالاترین درصد در آزمون های پیش رو خواهید رسید چرا که از خط ب خط قانون سوال طرح شده است.
  تلفن مستقیم سفارش خرید کتاب تضمینی مجموعه پرسش های چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه - نشر ترمه 
                                           ۰۹۳۵۳۵۷۰۳۷

کتاب : مجموعه پرسش های چهارگزینه ایی قوانین مالی و محاسباتی و اداری 
مولف : آرش شمسه 
کارشناس ارشد حسابداری 
کارشناس دیوان محاسبات کشور ( حسابرس ارشد  )

هدف کتاب: رویکرد کتاب، ارائه مجموعه سوالات چهارگزینه ایی کامل از خط به خط قوانین مالی و محاسباتی و اداری شامل قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون محاسبات عمومی کشور، قانون دیوان محاسبات کشور و قانون برگزاری مناقصات در قالب کتاب منحصر بفرد میباشد که داوطلب بتواند به تمامی سوالات آزمون های
کتاب ثروت و قانون جذب اثر استر و جری هیکس
نام کتاب: کتاب ثروت و قانون جذب اثر استر و جری هیکس حجم کتاب: 2.94 مگابایت تعداد صفحات: 269 فرمت کتاب: pdf نویسنده: استر و جری هیکس مترجم: الهام مهرزاد کیا زبان: فارسی     پیش گفتار نوشته جری هیکس:   گمان می کنید چه چیزی شما را به سوی این کتاب کشانده است چرا این واژه ها را می خوانید کدام قسمت این عنوان نظرتان را جلب کرده است   پول یا تندرستی یا شادمانی یا آموزش های مربوط به قانون جذب یا شاید قانون جذب   علت جذب
دیروز که برادرم اومد خیلی از من  دلخور بود که چرا بهش روز معلم رو تبریک نگفتم و دلش خیلی از من پر بود و من سکوت کردم و هیچی در برابر شکایتهاش نگفتم اما بعد که نشستم راجب این قضیه نوشتم دیدم که در چه لحظه هایی که هیچ رد پایی ازش نبود تو اون لحظه های تنهایی  و با خودم گفتم هر چند من این کارو ناخواسته انجام دادم اما کار خیلی خوبی کردم گاهی باید دل آدمها بشکنه تا بتونن دل شکستن رو خوب درک کنن وصدای شکستن قلبشون به گوش خودشون برسه. گاهی این تنها ترین
در طول این چهل سال سیاست هزاران رسانه‌ی صوتی و تصویری و اینترنتی دشمن، پنهان کردن جلوه‌های امیدبخش، بزرگ کردن
عیوب کوچک و کوچک نشان دادن یا انکار محسّنات بزرگ ملت ایران بوده است؛ شما جوانان
باید پیش‌گام در شکستن این محاصره‌ی تبلیغاتی باشید. بیشتر...
کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf

شرح جامع قانون مدنی: کتاب شرح جامع قانون مدنی دکتر فرهاد بیات,انتشارات ارشد,کتاب حقوق مدنی بیات,خرید اینترنتی کتاب شرح جامع حقوق مدنی فرهاد شیرین بیات,کتاب مدنی بیات ...کتاب شرح جامع قانون مدنیکتاب شرح جامع قانون مدنی نوشته دکتر فرهاد بیات، شرحی است بر مواد قانون مدنی: آراء علمای برجسته حقوق، آراء قضایی و نظریات مشور
قانون اول: به شما جسمی داده شده. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید. باید بدانیدکه در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست.
قانون دوم: در مدرسه ای غیر رسمی وتمام وقت نام نویسی کرده اید که زندگی نام دارد.
قانون سوم: اشتباه وجود ندارد، تنها درس است.
قانون چهارم: درس آنقدر تکرار می شود تا آموخته شود.

ادامه مطلب
اثبات قانون جذب توسط آیات قرآن کریم
اثبات قانون جذب در قرآن کریم به خیلی ها (مخصوصا به من ) کمک کرد تا درک بهترین از این قانون داشته باشیم و همونطور که در پست قانون جذب چیست در آیات قرآن صحبت هایی در مورد این قانون عالی و کاربردی آمده است .
ادامه مطلب
✅ فحش دادن کودکان
فحش دادن نوعی پرخاشگری کلامی است و در بسیاری از موارد جنبه یادگیری دارد. 
کودک از والدین یا در مهد و حتی از فیلم ها و برنامه های کودک الفاظ زشت را می آموزد و برای جلب توجه اطرافیان و ابراز خود یا تحریک احساسات دیگران و به خشم آوردنشان و حتی برای لجبازی و شکستن محدودیت ها، از آن استفاده می کند.
در چنین شرایطی عکس العمل نابه جا باعث تقویت این رفتار در فرزندتان خواهد شد،پس بی تفاوت باشید انگار حرفی نشنیده اید!!
 دانلود کتاب قدرت جاذبه از برایان تریسی

دانلود فایل

کتاب قدرت جذب (چگونه دیگران را مجذوب خود کنیم) اثر برایان ...www.inchand.com › ... › کتاب › کتاب های عمومی Translate this page Rating: 5 - ‎1 review لیست قیمت وخرید اینترنتی کتاب قدرت جذب (چگونه دیگران را مجذوب خود کنیم) اثر برایان تریسی | بهترین تخفیف ها و حراجی ها و مقایسه قیمت در بین فروشندگان ... کتاب قدرت جذب (چگونه دیگران را مجذوب خود کنی
در دنیا قانونی وجود دارد به نام قانون "کارما"قانون کارما یعنی اگر بزنی یک روزی میخورییعنی اگر شکستی یه روز خودت هم میشکنیخلاصه کنم برایت قانون کارما همان ضرب المثل معروف است که میگوید از هر دستی بدهی از همان دست پس میگیریآن زمان که دلی را شکستیآن زمان که اشک کسی را دراوردیآن زمان که زخمی زدیبترس از قانون کارما که اگر توبه کنی و پشیمان هم شوی سودی ندارد و این قانون چه بخواهی چه نخواهی بر زندگی تو پیاده میشود ...بترس از قانون کارما ...کارما یعنی
حتما تا به حال با شکستن دستبند طلا مواجه شدید و بابت این مسئله هزینه زیادی را متحمل شده اید. اما ایا می دانید که این شکستن به چه دلیلی رخ می دهد. برای فهمیدن این موضوع این مطلب را بخوانید.
دلایل شکستن دستبند طلا
وجود ناخالصی در طلا : برخی از فلزات در زمان ترکیب با طلا به دلیل عدم ترکیب کامل اتم ها با یکدیگر با آن ترکیب نشده و موجب شکستن دستبند می شوند، فلزات سرب، قلع، آلومینیوم و پلاتین از جمله این فلزاتند. تمام کیس هایی که سبب شکستن دستبند طل
بوعلی(ابن سینا) در قانون از عشق به عنوان یه بیماری یاد میکنه."""ابن سینا در کتاب قانون خود تعریفی از عشق آورده است ، اما منظور عشق او در آن ، نوعی وابستگی و جذبه ی مالیخولیایی یک انسان به انسان دیگر است . بنابراین ابن سینا در این کتاب ، عشق را نوعی بیماری می داند و به راه های درمانش نیز اشاره می کند . تعریف او در این باره چنین است : " عشق نوعی بیماری مشابه مالیخولیاست که انسان خودش را بدان مبتلا می سازد، بدین طریق که نیکویی و شایستگی برخی صورت ها و ش
استاد این بار با موضوع جدیدی درس انشاء را شروع کرد. او لیوانی را از کیف خود در آورد  به شاگردان نشان داد و گفت موضوع انشاء امروز این است. بعد ناگهان لیوان را به زمین زد و صدای مهیبی بلند شد و تکه های شیشه به این سوی و آن سوی پرت شد. همه شاگردان از این کار استاد متعجب شده بودند و سکوت همراه با ترسی ملایم فضای کلاس را در بر گرفته بود. انگاری زمان متوقف شده بود و همه در فکر عمیقی فرو رفته بودند. بعد استاد گفت حالا شروع کنید به نوشتن!
پس از مدتی مشخص شد
پاراگرافی از کتاب "چرا ملت‌ها شکست می‌خورند" که برام جالب بود:
وقایع مرتبط با "قانون سیاه" نشان می‌دهد که انقلاب شکوهمند 1688 موجب حاکمیت قانون شده بود و این دیدگاه در انگلستان و بریتانیا غلبه داشت. فرادستان بسیار بیشتر از آنچه خود تصور می‌کردند محدود شده بودند. باید توجه داشت که حاکمیت قانون امری متفاوت از "حکومت از طریق قانون" است. حتی اگر ویگ‌ها می‌توانستند قانونی بی‌رحمانه و سرکوب‌گرانه برای رفع موانعی که مردم عامی ایجاد می‌کردند از
قانون جذب چیست ؟برای قانون جذب تعاریف بسیاری وجود دارد و هر کدام از این تعاریف بخشی از این قانون را شامل می شوند.
عده ای قانون جذب را با واژه هایی چون ” راز کائنات “ و یا  ” قانون جذب کائنات” تعریف کرده اند و گروهی دیگر نیز آن را به بخش های مختلفی طبقه بندی کرده اند و سعی کرده اند که از این موضوع نتایج موضوعی در زندگی انسان ها بگیرند.
ادامه مطلب
•══•◈• برش‌هایی از کتاب عهد مشترک •◈•══•

توصیه من به مسئولان، به همه مراکز و به همه آحاد ملت، رعایت قانون است. قانون یعنی سرنوشت یک کشور، قانون یعنی سرنوشت انسان‌ها در یک جامعه. چون همه متَّبِع هستند و مجبورند از قانون تبعیّت کنند. دولت هم باید از قانون تبعیت کند؛ رهبر هم باید از قانون تبعیت کند.
┄┅┅❈❈❈┅┅┄
اگر بی‌قانونی آمد وسط میدان_که هر کسی هم، برای بی‌قانونیِ خودش بالاخره یک توجیهی دارد؛ یکی می‌گوید آقا این قانون حق من ر
تمام مساله این است که هیج چیز را برای همیشه در تعلیق نمی توانی نگه داری. تاریخ به انتظار تصمیم تو نخواهد نشست، تو میتوانی زودتر از ان لحظه که انتظار به اوج خود می رسد و ظرف بلور میان زمین و هواست، ضربه ات را بزنی و انتظار را پایان بخشی، اما هرکز نمیتوانی کاسه را میان زمین و هوا رها کنی، زودتر شکستن، اری، دیرتر شکستن، شاید.اما به هر حال، شکستن ، نقش بلور است.هنگامی که معرکه، معرکه ی عبور است نه توقف و عبور، ذات همه چیز است.
نادر ابراهیمی
آتش بدون
کتاب جاناتان مرغ دریایی
ریچارد باخمترجم: مهسا حمدیان

کتاب جاناتان مرغ دریایی اثر ریچارد باخ،
حکایتی در قالب رمان کوتاه است.
این کتاب داستانی از زندگی همه‌ی انسان‌ها است؛
همه‌ی انسان‌هایی که به زندگی در اجتماع خودساخته خو کرده‌اند
و هیچ برون رفتی از قوانین و چهارچوب‌های
خودساخته متصور نیستند.
ریچارد باخ کتاب جاناتان مرغ دریایی
(Janathan Livingston Seagull)
را در سال 1970 نوشت، داستان مرغ دریایی‌ای که نمی‌خواهد
مثل بقیه مرغان دریایی زندگی کند،
می
کتاب 22 قانون تغییر ناپذیر برندسازی (The 22 Immutable laws of branding)، قوانین ساخت برند‌ی موفق و قدرتمند را بیان می‌کند. این کتاب از برندهای معتبری چون رولکس، وولو و کوکاکولا یاد می‌کند و اصولی را که این برندها برای موفقیت خود به کار گرفته‌اند، مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد.
این کتاب بیان می‌دارد که تنها راه بقا در بازار رقابتی و اشباع شده جهان، ساخت برندی منحصربه‌فرد، به‌یادماندنی و متمایز است و 22 قانون برای ساخت چنین برندی را با خوانندگان به اشتر
احتمالا شما با تعجب نشسته اید و می اندیشید که این دیگر چه رازی است؟
من به شما می گویم که تعریفم از آن چیست.
ما با یک نیروی بیکران و نامحدود مواجهیم که امور زندگی ما به واسطة قوانین دقیقا مشابهی و البته به دست خودمان هدایت می شوند.
قوانین هستی آنچنان دقیق هستند که ما حتی برای ساختن سفینه های فضایی خود هم مشکلی نداریم. می توانیم انسان را به کره ماه بفرستیم و بازگشتش را با دقت کسری از ثانیه اندازه گیری کنیم.
هرکدام از ما در هرکجاکه باشیم از هند و ا
احتمالا شما با تعجب نشسته اید و می اندیشید که این دیگر چه رازی است؟
من به شما می گویم که تعریفم از آن چیست.
ما با یک نیروی بیکران و نامحدود مواجهیم که امور زندگی ما به واسطة قوانین دقیقا مشابهی و البته به دست خودمان هدایت می شوند.
قوانین هستی آنچنان دقیق هستند که ما حتی برای ساختن سفینه های فضایی خود هم مشکلی نداریم. می توانیم انسان را به کره ماه بفرستیم و بازگشتش را با دقت کسری از ثانیه اندازه گیری کنیم.
هرکدام از ما در هرکجاکه باشیم از هند و ا
خب، توپستای قبلیمم گفتم. می‌خوام از این به بعد، یه‌سری قانون‌های سفت و سخت‌تر و محکم‌تری برای خودم بذارم که با یه هل دادن کسی، اینجوری پرت نشم روی زمین. فقط و فقط و فقط برای خودِ الان و خودِ چندسال بعدم، که بهشون مدیونم. مدیونم، چون هر اتفاقیم که بیفته، اگر اشتباه کنم، اگر قضاوت بشم، اگر با کله بخورم زمین و اگر دیگران تصمیم بگیرن منو از زندگیشون حذف کنن، تنها کسی که توی این ماجراها کنارم میمونه، خودمم. خانواده و دوست و آشنا، یه‌جایی آدمو و
نام کتاب: #بینوایان | نویسنده: #ویکتور_هوگو | مترجم: #گیورگیس_آقاسی | #انتشارات_پیروز | ۳۳۶ صفحه | سال چاپ: ۱۳۴۲.یادداشت من:بینوایان، که بهش انجیل۲ هم می گن با محاکمه ی ژان والژان شروع می شه که به خاطر دزدیدن نان به زندان میفته. از خوبی های کتاب که اون رو از بقیه آثار متمایز می کنه چندبعدی بودن هست، هم از مذهب می گه هم از اخلاق، هم از سیاست می گه هم از تاریخ، هم داستانه هم واقعیت، هم عشق و هم طراحی و معماری. غیر از ژان والژان که شخصیت اصلی کتاب هستش، ژ
خب، توپستای قبلیمم گفتم. می‌خوام از این به بعد، یه‌سری قانون‌های سفت و سخت‌تر و محکم‌تری برای خودم بذارم که با یه هل دادن کسی، اینجوری پرت نشم روی زمین. فقط و فقط و فقط برای خودِ الان و خودِ چندسال بعدم، که بهشون مدیونم. مدیونم، چون هر اتفاقیم که بیفته، اگر اشتباه کنم، اگر قضاوت بشم، اگر با کله بخورم زمین و اگر دیگران تصمیم بگیرن منو از زندگیشون حذف کنن، تنها کسی که توی این ماجراها کنارم میمونه، خودمم. خانواده و دوست و آشنا، یه‌جایی آدمو و
به گواه متون تاریخی، ارسطو، فیلسوف شهیر یونانی، نخستین کسی است که بین قانون اساسی و قوانین عادی تفاوت قائل شده. وی قانون اساسی را تبیین کنندهٔ «جایگاه دستگاه‌های دولتی» می‌داند. آثار مشهور ارسطو مانند «قانون اساسی آتن» و «اخلاق» به بررسی قانون‌های اساسی آن دوره به ویژه قانون اساسی دولت-شهرهای آتن، اسپارت و کارتاژ می‌پردازد.ارسطو در این آثار خوبی‌ها و بدی‌های هریک از قانون‌ها را مشخص می‌سازد و نتیجه‌گیری می‌کند که بهترین قانون اساس
تمرین قانون جذب بهترین راه برای استفاده از قانون جذب است. برای اینکه بتوانید بهتر از قانون جذب استفاده کنید و نتایج بزرگ تری بگیرید پیشنهاد می کنم این پنج تمرین قانون جذب را که در ادامه به شما معرفی میکنیم هر روز انجام بدهید.
با توجه به اینکه بسیاری از افراد در جلسات مشاوره و کلاسهای حضوری از من می پرسند که چرا از قانون جذب نتیجه نمی گیریم به این موضوع میرسم که این افراد اصلاً تمرین روزانه قانون جذب را انجام نمی دهند. اگر واقعاً می‌خواهید ب
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث. یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره أو ت
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
آخرین جمله‌ای که توی آخرین ساعات سال به خودم دارم میگم اینه که:
همه چیز قابل تحمله و همه چیز قابل بخشش جز چیزی که باعث شکستن دل دیگرون بشه
امید وارم دلی رو نشکسته باشم توی یک سالی که گذشت. و اگر هم خواسته یا ناخواسته زخمی نشوندم بر دلی خدا به دلش بندازه و باهام صاف بشه 
منم دارم سعی میکنم دلم رو صاف کنم با همه اونایی که شاید جایی باعث شکستن دلم شدند.
تا چه پیش آید زین پس 
دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:
گاهی سزای خواستن،داشتن،وگاهی سزای داشتن،شکستن،وگاهی سزای شکستن،فقط یک دل بی گناه است. آری دلم، که دلم برایت میسوزدچراکه تو هم به ناچارازسرتنهایی بایددرخرافات عشق بسوزی وبسازی./۱۱۹
Behnamzargar
دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر
دانلود فایل

www.takbook.com › best › دانلود-کتاب-عبور-از-منطقه-60-درجه-زیر-...دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر - پروژه هادانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر. دانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفرنسخه پی دی افبهتریت کتاب ترک اعتیاد با جدید ترین روش های کشف شده…mihanvideo.com › aMWD9 › دانلود_کتاب_عبور_از_منطقه__درجه_ز...دانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر - میهن ویدیو۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - دان
اما همانطور که گفتم قانون اصلی قانون ارتعاش است. اگر بخواهم یک تعریف ساده از قانون ارتعاش بگویم اینه که ذهن شما همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش به کائنات و جهان هستی می باشد. یعنی ذهن شما یک ماشین فرستنده و گیرنده ارتعاش جذب پول است.
ادامه مطلب
     شما با در اختیار داشتن منابع کامل و به روز درصد قبولی خودتان را افزایش داده اید.

کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ایی قوانین مالی و محاسبات و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه 
                           تلفن مستقیم سفارش: 09353570737
همون برنامه کتابخوانی کار دستم داد
همیشه از خواندن کتاب پی دی اف بدم میومد.
ولی از مواهب کرونا عادت دادن من به خواندن کتاب پی دی اف و گوش دادن فایل صوتی کتاب بود

این کتابها برام عالی بود
خیلی معرکه بود

خدایا خودت میدونی بعد این همه شب که هی دل دل میکردم بیام اینجا بنویسم 
چرا امشب اومدم اینجا
خدایا امیدم به توست
تنها تو را دارم و تنها از تو میخواهم
آمین
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
    اصلا اگر بتوانیم تنها به عنوان کتاب عمل کنیم، تمام مشکللات زندگی حل میشود. دیگر بقیه توصیه‌ها که بماند؛
برای ساختن یک زندگی آرمانی، این توصیه‌های رهبر حکیم که از آیات و روایات برداشت شده است، فوق العاده راه‌گشا است
باید هر از گاهی این کتاب را تورق کنم ... دوباره ...سه‌باره ... چهارباره و ...
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل
الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا
وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى
فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو
عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث.   یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره
قانون جذب یکی از مهم ترین و اصلی ترین احساسات هر انسان است. عشق یک احساس بسیار عمیق و لذت بخش است که در دل تمام افراد وجود دارد. در این مقاله قصد دارم به صورت کامل قانون جذب عشق و نیمه گمشده را به شما آموزش بدهم. تا جای ممکن سعی کردم کامل ترین و جامع ترین مقاله در زمینه قانون جذب عشق را برایتان آماده کنم. اگر به دنبال روابط عالی هستید یا میخواهید روابطتان را بهبود بدهید این مقاله قانون جذب عشق یک شاه کلید اصلی برای شما میباشد.
ادامه مطلب
در دنیا قانونی وجود دارد به نام قانون (( کارما ))
قانون کارما یعنی بزنی یک روزی میخوری ...
یعنی اگر شکستی یه روز خودت هم میشکنیخلاصه کنم برایت قانون کارما همان ضرب المثل معروف است که میگوید از هر دستی بدهی از همان دست پس میگیری ...
آن زمان که دلی را شکستی 
آن زمان که اشک کسی را در آوردی
آن زمان که زخمی زدی
بترس از قانون کارما که اگر توبه کنی و پشیمان هم شوی سودی ندارد و این قانون چه بخواهی و چه نخواهی بر زندگی تو پیاده می شود ....
بترس از قانون کارما...
آدمه و مفهوم ساختن، نماد ساختن برای همون مفهوم، نشونه گذاشتن، بسط دادن. آدمه و معنی دادن به اشیاء. آدمه و حالی به حالی شدن از این ساخت‌وسازهاش.
آدمه و قراردادهایی که کسی ازشون سر در نمی‌آره، مفاهیمی که به لفظ نمی‌رسونه. آدمه و... آره، آدمه و سه‌نقطه‌هاش. 
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیزان

انتظار داشتن یک جامعه منظم و قانون مدار وقتی که قانون بر اساس سلیقه ی افراد بنا می شود و مجریان قانون نیز به اجرای سلیقه ای آن می پردازند و علاقه ای به نظم نشان نمی دهند انتظاری بیهوده است، از این رو لازم است که یک مجری منظم، قانون خدانهاد را در جامعه آنگونه که وضع شده است، اجرا نماید. این یکی از فلسفه های اعتقاد به مهدویت است.

محسن دیناروند
1️⃣باعث شکستن محفظه ساچمه ها میشود و خودرو دیگر حرکت نمی کند.
2️⃣درصورت شکستن , احتمال قفل کردن فرمان وجود دارد وکنترل خودرو از دست شما خارج می شود.
3️⃣در صورتی که سرعت خودرو زیاد باشد احتمال اسیب رسیدن به گیربکس وجود دارد.
4️⃣دربعضی موارد احتمال چپ کردن خودرو نیز میباشد.
کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه تهران بهترین و منحصر بفرد ترین کتاب استخدامی قوانین هست. کتاب به کاملی این کتاب که خط ب خط مواد قانون پوشش بدهد و از سوال تستی تالیف شده باشد در بازار کتاب ایران نیست.
دارای بیش از ۸۲۲ سوال تالیفی و مفهومی که داوطلبان با مطالعه این کتاب ب راحتی به بالاترین درصد در آزمون استخدامی خواهند رسید.
برای درخواست کتاب با شماره زیر تماس بگیرید 

نویسنده : اشکان ارشادی 
این آیه خیلی کوتاهه ولی پر از معنی! واقعا دوست حامی نمانده! دل شکستن شده هنر همه! 
بقول شاعر : 
تا توانی دل به دست آر 
                        که دل شکستن هنر نمی باشد 
قوم الظامین نباید باشیم که اگر باشیم نسل‌های خودمان را از بین می بریم. 
چند بیت آخر را حتما بخوانید : 
مقصود خداست با توانایی های خودمان ، خودتان بخوانید.
خیالی بخارایی با دوبیتی ها بخوانید.
زمان ما آهنگران میخواندش! 
ادامه مطلب
در قانون جذب عشق می آموزیم از این موهبت زندگی که همه جور آدمی در دور و بر خود می یابیم می توانیم بهره ببریم و در میان این آدم ها آنچه دوست داریم برگزینیم و از آنچه دوست نداریم روی برگردانیم. قانون جذب به شکل کاملا شگفت انگیزی برای ازدواج تاثیرگذار است.
از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که د
در قانون جذب عشق می آموزیم از این موهبت زندگی که همه جور آدمی در دور و بر خود می یابیم می توانیم بهره ببریم و در میان این آدم ها آنچه دوست داریم برگزینیم و از آنچه دوست نداریم روی برگردانیم. قانون جذب به شکل کاملا شگفت انگیزی برای ازدواج تاثیرگذار است.
از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که د
۱. این خشم و عذاب این‌روزها رو توی قلبم ذخیره خواهم‌کرد؛ این اندوه رو! که اگه فراموش کنم تا ابد به خودم بدهکارم.
۲. می‌گن که «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.» نمی‌دونم این اشعار و جملات پرمغز و نغز چرا فقط برای من موثر هستن؟! اگهمن دل یه نفر رو شکسته بودم، فورا عکس‌العمل کارم رو دریافت می‌کردم ولی الان که مفعول قضیه محسوب می‌شم، اساسا قانون سومنیوتون از سرفصل تمامی کتاب‌های فیزیک و ایضا واقع
بسم الله
امروز و دیروز و پریروز
فردا و پس فردا و احتمالا روزهای بعدش
اوضاع زندگی فعلا که یکسان است
کمی خنده و شادی
و بیشترش غم و خشم و ناسازگاری
نمیدانم این شرایط ریشه در کدام انتخاب من داشته..یعنی درست نمیدانم.
میسوزم و میسازم.
کاش بسوزم و بسازم..بسازم..بسازم..
و چقدر فاصله هست بین این ساختن و آن ساختن
و چقدر نیرو و امید و انگیزه میخواهد آن ساختن
و من چقدر فقیرم...

+یا ایها الناس انتم الفقراء الی الله 
پاورپوینت قوانین فوتبال
قیمت: 10000 تومانبخشی از متن:
یک مسابقه بوسیله دو تیم، که هر تیم نباید بیشتر از 11 نفر باشد و یکى از آنها دروازه بان است، انجام می شود. اگر تعداد بازیکنان هر یک از تیم ها کمتر از 7 نفر باشد، مسابقه آغاز نمی شود ...

» فهرست مطالب:

قانون 1 (زمین بازی)
 قانون 2 (توپ)
 قانون 3 (تعداد بازیکنان)
 قانون 4 (وسایل بازیکنان)
 قانون 5 (داور)
 قانون 6 (کمک داور)
 قانون 7 (مدت بازی)
 قانون 8 (شروع بازی)
 قانون 9 (توپ در داخل و خارج از بازی)
 ق
ضوابط حریم‌ داشته‌ است‌ که‌ از نظر قاعده‌ کلی‌ بعنوان‌ مبنا و ضوابط اولیه‌ ملاک‌ عملی‌ و مرجع‌ استنادی‌ سایر قوانین‌ بشمار می‌رود. ۲- قانون‌ تعیین‌ حریم‌ دریاچه‌های‌ احداثی‌ در پشت‌ سدها مصوب‌ ۲۷/۴/۱۳۴۴ ۳- قانون‌ اراضی‌ مستحدث‌ ساحلی‌ مصوب‌ ۲۹/۴/۱۳۵۴ ۴- قانون‌ الغاء شرکت های‌ کشت‌ و صنعت‌ مصوب‌ ۴/۱۲/۱۳۵۸ ۵- قانون‌ معادن‌ مصوب‌…
ادامه مطلب
امروز با فعل امری آشنا می شوید که شامل ضمایر حاضر می شود ؛ برای ساختن این نوع افعال باید حرف (ت) را از اول افعال مضارع حذف کنید که همان فعل امر مذکر حاضر می باشد و برای ساختن مونث حاضر (ی) به انتهای فعل امر مذکر و برای ساختن جمع (و) به انتهای فعل امرمذکر اضافه می کنید.
مثال: تـروح ← حذف (ت)← روح    (مذکر)
روح + ی ←روحی (مونث)               روح + و ← روحو (جمع)
ادامه مطلب
سلام دوستای عزیزم! تا حالا راجع به چیزی به اسم اثر مرکب چیزی شنیدین؟
اثر مرکب اسم یه کتاب نوشته ی دارن هاردی هست.
موضوع کتاب موفقیت، پیشرفت و بهبود شخصی و ... است و دارن هاردی خودشم که یه آدم سرشناس تو این حوزه اس و خیلی نمیخوام بهش بپردازم.
من معمولا از این دست کتابا نمیخونم چون به شخصه اعتقادی به چیزایی مثل قانون جذب و ... نداشتم و ندارم اما این کتاب اصلا در مورد قانون جذب نیس. 
اولین و مهمترین ویژگی این کتاب که خیلی من رو جذب خودش کرد این بود که
براساس قانون کارما انرژی شما چند برابر بازمی گردد.
هرگز تصور نکنید به همان اندازه ای که انرژی صرف می کنید ، به همان اندازه نیز دریافت خواهید کرد! از نظر قانون کارما وقتی شما آغازگر یک عمل خوب یا بد هستید، انرژی حاصل از عمل شما در یک چرخه نامتناهی قرار می گیرد و براساس قانون کارما چندین برابر همان انرژی به خودتون بازمیگردد.
ادامه مطلب
در حال خوندنش هستم . چقدر روال زندگی اون زن برام قابل درکه . چند خط و بند که می خونم کتاب رو می بندم ! طاقباز کف اتاق دراز میکشم و به سقف خیره میشم . به خودم که میام می بینم دقایق طولانی به هیچ چیزی فکر نکردم ... 
هنوز تمومش نکردم . برای خوندن کتاب باید سرم دنج باشه . فعلا انواع صداها توی سرم موج مکزیکی میزنه ... تمرکز خوندن کتاب رو ندارم ولی دلم میخواد تمومش کنم ... اطلاع از عاقبت سرنوشت اون زن برام جالبه . 
دانلود کتاب قانون مدنی ایران
دانلود کتاب قانون مدنی ایران
دانلود کتاب قانون مدنی ایرانفرمت:پی دی اف ...
دریافت فایل
دانلود کتاب قانون مدنی - ... - کتابراه https://www.ketabrah.ir › حقوق › عمومی و خصوصی رتبه: ۴٫۸ - ‏۵۳ رأی کتاب قانون مدنی شامل متن کامل قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران است. قانون مدنی مجموعه‌ای از مواد قانونی است که اساسی‌ترین قواعد قانونی حاکم بر ارتباطات اشخاص با ... دانلود رایگان کتاب قانون مدنی | طاقچه https://taaghche.com › ... › حقوق › قانون و قا
بر اساس مقررات ماده 15 قانون مربوط به تشکیل دادگاه اطفال بزهکار، تصمیمات متخذه دادگاه و همچنین تصمیمات دادگاه جنحه ای که به قائم مقامی دادگاه اطفال اتخاذ می کند، در مورد بند یک ماده 33 قانون مجازات عمومی قطعی است و در مورد بند 2 ماده 17 این قانون فقط از طرف متهم قابل…
ادامه مطلب
یک نقطه ای دقیقا هست که شروع میشود به سفید شدن. به شکستن. و به طرز چشمگیری همه تو را می بینند و می گویند حیف. و تو نمی توانی بدون بغض توضیح دهی که این سان شکستن از پس رنج هزاره هاست! نمی توانی بگویی بیست سال گذشته چگونه گذشت. نمی توانی بنویسی که گرچه دستت خالی است، ولی تنت چه سان خسته ست. مثل آن ها که سال ها تنها در معدنی دورافتاده ای در اعماق، زمین را می درند، در انزوا. و مطلقا به هیچ نمی رسند. با روی سیاه و موی سپید باز میگردند انگار. چند روز پیش به
این قانون به قدرت تغییرات کوچک اشاره دارد!
ساموئل اسمایلز، مولف کتاب اخلاق و اعتمادبه‌نفس، بر این اعتقاد است که تکرار کارهای کوچک نه تنها شخصیت انسان را می‌سازد بلکه شخصیت ملت‌ها را نیز تعیین می‌کند.
اگر روزی 15 دقیقه را صرف خودسازی کنید در پایان یک سال، تغییر ایجاد شده در خویش را به خوبی احساس خواهید کرد.
اگر روزی 15 دقیقه از کارهای بی‌اهمیت خویش بکاهید، ظرف چند سال موفقیت نصیبتان خواهد شد.
اگر روزی 15 دقیقه را به فراگیری زبان اختصاص دهید،
گفته شده، اصل آن Canon است که عبارت است از مقررات موضوعه توسط مقامات کلیسا و کلمه مزبور معرب کلمه لاتین مذکور است. کلمه قانون در اصطلاحات ذیل به کار رفته است:
الف- دستور کلی( وگاهی جزئی) که به وسیله مرجع صالح انشاء شده و به وسیله مجالس قانونگذاری تصویب و سپس به توشیح مرجع صلاحیتدار برسد.
ب- در معنی اعم شامل مجموعه قواعد حقوقی است که به وسیله قانونگذار مقرر می شود.
ج- قانون علی الاصول مصادیق فراوان دارد و اختصاص به مورد معینی ندارد.
ناقص بودن قانون
توی هر دوره ای شرایط واسه ساختن زندگی خوب تغییر میکنه و دیگه باور های قدیمی جوابگو نیست. زندگی رو اشتباه به خوردمون دادن که باید خودکشی کرد و درس خوند تا شاید بتونیم کار پیدا کنیم! نه درس به تنهایی نه هنر و مهارت به تنهایی هیچکدوم آدم رو سعادتمند نمیکنن. هیچ چیزی افراطیش قشنگ نیست. کاش یاد می‌گرفتیم متعادل زندگی کنیم.
هدف مثبت
موفقیت یعنی : از مخروبه های شکست ، کاخ پیروزی ساختن .....موفقیت یعنی : خندیدن به آنچه دیگران مشکلش میپندارند ......موفقیت یعنی : از تجارب انسان های موفق درس گرفتن ......موفقیت یعنی : خسته نشدن از مبارزه با دشواری ها ......موفقیت یعنی : همیشه جانب حق را نگاه داشتن .........موفقیت یعنی : اشتباه را پذیرفتن و تکرار نکردن آن .......موفقیت یعنی : با شرایط مختلف خود را وفق دادن ......موفقیت یعنی : حفظ خونسردی در شرایط دشوار ......موفقیت یعنی : از ناممکن ها ، ممکن ساخ
 فصل اول- تعاریف و اصول کلی
 ماده 1- کلیه کارفرمایان ، کارگران ، کارگاه ها ، موسسات تولیدی ، صنعتی ، خدماتی و کشاورزی مکلف به تبعیت از این قانون می باشند .
ماده 2- کارگر از لحاظ این قانون کسی است که به هر عنوان در مقابل دریافت حق السعی اعم از مزد ، حقوق ، سهم سود و سایر مزایا به درخواست کارفرما کار می کند .
ادامه مطلب
اینکه میگم زندگی من با کتاب گره خورده یک شعار نیستیه حسی نیست که بخوام به مخاطب القا کنم زندگی من با کتاب گره خورده چون هر وقت هر کتابی رو خوندم باعث تغییری در نگرش من در ذهن من بوده و همچنان خواهد بود من هرزمان ورقی از کتاب را مطالعه کردم باعث دگرگونی در آفرینش خدا مقدار باعث دگرگونی ذهن افراد بشه اما حقیقت مطلب و به روانی اگر بخوام بیان کنم منظورم اینه که باعث شده کتاب تا من فردی دیگر خلقی دیگر در این زمین باشم من آمده ام تا ذهن خودم را با کتا
laws  قانونrules مقرراتstandards استانداردها  لطفا به تفاوت laws و rules توجه کنید:تفاوت اصلی در عواقب ناشی از نقض آنهاست. شکستن قانون ها عواقب بیشتری تا مقررات دارد .
◀️در بیشتر کشورها قوانین به روح حسابداری دمیده شده است.مانند عدم استفاده از lifo یا روش های استهلاک داراییها در ایران
در آمریکا شرکت های بورسی باید از مقررات کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا پیروی کنند.
در بریتانیا  این مقررات توسط مجامع حرفه ای حسابداری تهیه میشوند که استاندارد نامیده
قدیمی ها گفته اند، که بهترین دوست آدمی کتاب است. اما چقدر این دوستان خوب ما تنهایند و به آنها کم توجهی می شود. درصد کتاب خوان ها در جامعه ما بسیار کمتر از آن چیزی است که آمار می گوید.
در جامعه ای مثل ایران نه تنها مردم حاضر نیستند، برای خرید کتاب هزینه ای متحمل شوند بلکه به کتاب های رایگان هم روی خوش نشان نمی دهند. اگر دقت کرده باشید وقتی کتاب یا مجله ای رایگان در مترو یا هر جای دیگری توزیع می شود، کمتر کسی حاضر میشود داوطلبانه آن را دریافت کنند.
⭕️قانون ۱۵ دقیقه
این قانون به قدرت تغییرات کوچک اشاره دارد.
♦️ساموئل اسمایلز مولف کتاب اخلاق و اعتماد به نفس، بر این اعتقادست که تکرار کارهای کوچک نه تنها شخصیت انسان را میسازد بلکه شخصیت ملت ها را تعیین می کند.
♦️اگر روزی ۱۵ دقیقه را صرف خودسازی کنید در پایان یک سال، تغییر ایجاد شده در خویش را به خوبی احساس خواهید کرد.
♦️اگر روزی ۱۵ دقیقه از کارهای بی اهمیت خویش بکاهید، ظرف چند سال موفقیت نصیبتان خواهد شد.
♦️اگر روزی ۱۵ دقیقه را به فرا
کتاب راهنمای متون فقه 3 - شهادت، قضا، میراث، وصیت - بر اساس کتاب تحریر الروضه - رشته حقوق پیام نور ورودی های 95 به بعد- pdf

دانلود فایل

متون فقه 3 - اعضای هیات علمی دانشگاه الزهراstaff.alzahra.ac.ir › متونفقه3 › tabid › Defaultسوابق آموزشی · تحصیلات · سوابق تدریس · دوره ... متون فقه 3 درس نظری 2 واحدی. هدف: آشنا ساختن دانشجویان با متون فقه اسلامی، فتائای فقها و اصطلاحات فقهی و شناخت فقه اسلامی. سرفصل دروس: متون مربوط به ارث و وصیت. Copyright [1394] by Alzahra ...
مقصود از «هدف» قیام قائم (عج)، چیزی است که آن حضرت برای دست یافتن به آنها با تحقق آنها حرکتی جدّی را آغاز خواهد کرد. فهرستی از اهداف مقدّس به این صورت است:1- احیای اسلام که بر اثر کجرویها زنگار گرفته است.2- تأمین قسط و عدل اجتماعی و اجرای قانون شرع.3- اصلاح جامعه و به حرکت در آوردن امّت.4- حاکم ساختن حقّ و نیرو بخشیدن به حق پرستان.5- احیای سنّت نبوی و سیره ی علوی.6- از بین بردن بدعتهای جاهلانه.7- آزاد سازی اراده ی ملّت از محکومیّت سلطه و زور.8- آگاه ساختن
تا چه اندازه کمر به شکستن بسته ای؟ همان ابتدا که آمدی خورده شکسته های گم و گور شده در اتاق را به دستان مصمم تو سپردم. حال چرا مصمم تر از همیشه مشت می زنی؟ نه دیواریست که تاب بیاورد نه پنجره ای که طعم خون را بچشد. تنها زمینی مانده خشک و بی باران. هرچه می خواهی فریاد بزن ,تکرار کن گذشته ی زشت و کثیف را. اینجا پژواکی هم به سویت روانه نیست , دل خوش به پاسخی هم نباش.نه جانی به جسمی نه آبی به کامی نه نوری به چشمی. پلی هم نمانده , تنها راهیست به تاریکی لهجه د
رأی وحدت رویه شماره 741 هیأت عمومی دیوان عالی کشور
پدر مقاله قبل در مورد تحلیل رأی دیوان عالی کشور در مورد پرونده اول توضیح دادیم و در این مقاله به بیان ادامه تحلیل رأی دیوان می‌پردازیم:
رأی وحدت رویه شماره 741 هیأت عمومی دیوان عالی کشور مورخ 26/3/1394
موضوع: در مواردی که دادگاه عمومی حقوقی به علت عدم تشکیل دادگاه‌های خانواده به امور و دعاوی خانوادگی رسیدگی می‌کنند حضور قاضی مشاور زن در دادگاه ضرورت ندارد.
تحلیل رأی دیوان عالی کشور
حکم این تبصره
ساده ترین راهی که به کمک آن می توانم تأثیر قانون جذب را بررسی کنم این است که خودم را به عنوان یک جاذب در نظر بگیرم.
شما قویترین مغناطیس در تمام کائنات هستید !شما دردرون خود چنان قدرت جذب کننده ای دارید که هر قدرت دیگری در برابر آن ناتوان است و این قدرت جذب بیکرانی است که از طریق افکارتان به بیرون ساطع می شود.
و باب دویل
نویسنده و متخصص قانون جذب
قانون جذب هرچیز هم جنس خود را جذب می کند ولی نکته مهم اینجاست که به واقع داریم در سطح اندیشه های گفتگو
گاهی اوقات آدم که یک کتاب جدید رو شروع میکنه با خودش میگه چرا من زودتر سر این کتاب نرفتم. امروز بعد از خوندن سومین بخش از کتاب زمین انسان‌ها، بغض کردم که چی باعث شد که این کتاب رو بعد از خریدنش مدتها بزارم در قفسه کتاب و به سراغش نرم، یا اینکه چرا این کتاب رو سالها قبل تر از این ندیدم. با این حال میدونم اگه قرار بود این کتاب رو ۴ سال یا ۵ سال قبلتر از این میخوندم. جملاتش اینقدر تاثیرگذار تر نمیشد. مطمئنا نگاهی که امروز نسبت به زندگیم دارم باعث شد
آن حکایت که یکی بر سر شاخ بن می‌برید را شنیده‌ای حتما؛
آنکس منم.انگار کن کسی را که به خیال خود، خشت روی خشت می‌گذارد به امید ساختن، اما خشت از ستون بر می‌دارد برای ساختن دیوار؛آن کس منم.انگار کن کسی که آتشی افروخته است برای گرم شدن، اما سرمایه‌اش را می‌سوزاند؛آن کس منم.گویند رو سیاهی به ذغال می‌ماند،سیاهیِ آن ذغال منم.
آیا این فکر که می توانید پول جذب کنید یکی از اصلی ترین مواردی است که شما را به قانون جذب جذب کرده است؟ اگر چنین است ، شما تنها نیستید. تقریباً همه می خواهند با استفاده از تکنیک های قانون جذب ، پول بیشتری کسب کنند. با این حال ، شاید شما از آن زمان کشف کرده اید که تکنیک های جذب پول گیج کننده تر از آنچه انتظار داشتید است. از طرف دیگر ، شاید شما فکر می کنید که همه کارهای درست را انجام داده اید ، اما هنوز تصور نکرده اید که چگونه از قانون جذب برای به دست
شکستن عادت های کهنه
به نام خداوند ثروت و فراوانی   سلام دوستان  این کتاب برای کسانی که دوست دارن خودشونو تغییر بدن ...هم خودشون هم زندگیشونو اگر تصمیم گرفتید که در زندگی به صورت صد در صد عملی تغییر کنید این کتاب خیلی میتونه بهتون کمک کنه دوستانم دوستان عزیز  این کتاب یک نقشه کامل و جامع برای ثروتمند شدن است که بر اساس تحقیق و کنکاش در ذهن زندگی ثروتمندان تهیه و تنظیم شده است شما با بهرگیری مطالب این کتاب در پایان قادر خواهید بود هر کسب
این کتاب براساس فیلمی به همین نام نوشته شده‌؛ و طبق باور شبه علمی "قانون جذب" مدعیه که افکار ما میتونن مستقیما دنیای ما را بسازن! یعنی ما به هر چیزی که فکر کنیم و انرژی بدیم چه مثبت و چه منفی اون رو به زندگیمون جذب می کنیم.کتاب در هر فصل راز رو در مورد موضوعات مختلفی توضیح داده که از فصل های آن میشه به آشنایی با راز، چگونگی کاربرد راز در زندگی، توانمندی راز، راز در جذب ثروت و روابط و... اشاره کرد؛ که در هر فصل در مورد این که چگونه می توانیم قانون
سرعنوان پیشرفته WP & ESHARAT قوانین شفا قانون عفو و بخشایش قانون عفو و بخشایش از جمله قوانین شفاست که اگر اجرا نشده باشد بطور حتم مشکلات زیادی در شخص هنوز بقوت خود موجود خواهد بود و باید بدانید که هرل گاه در زندگی درب بسته بر سر راه انسان [...]
این نوشته قانون عفو و بخشایش در زندگی چه اهمیتی دارد؟ برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
بالاخره کتابی را که دستم بود، تمام کردم.
کتاب صوتی «آن بیست و سه نفر» خودنوشت احمد یوسف زاده به گویندگی احمد گنجی
موضوع کتاب: دفاع مقدس
معرفی کتاب:بعدا اضافه میکنم
*این دومین تجربه شنیدن کتاب صوتیم بود برخلاف قبلی که گوینده از متن کتاب میخوند این بار صداگذاری و تغییر صدای گوینده و صوت های متفرقه مثل صدای گنجشک ها و طبیعت و حتی صدای ماشین و تانک و موسیقی های بی کلام و مرتبط با حال و هوای کتاب به جذابیت کتاب صوتی افزوده بود.
*صدای آقای احمد گنجی
چی میشه یه دلخوشی برای یه آدم؟؟؟!!

زمین تاریک تر از اون چیزیه که میشه فهمید .. آدمی بهشت خودشو کجا می سازه؟؟
گاهی دل، قلب، ذهن و فکر .. ظرفیتی برای ساختن دوباره نداره .. دست دل و قلب و ذهن و فکر کوتاهه از ساختن .. لازمه یه مرور مجدد کنه .. دوباره حقیقت رو جستجو کنه ..
از مزایای کتاب صوتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
1- ماده اولیه نمی خواهد
2- محتوا از شیوه نمایش مستقل است
3- امکان بروزرسانی فراهم است
4- چون حجم ندارد، پس جا نمی گیرد.
5-تکثیر و انتشار آن آسان است.
6- امکان انتشار فوری آن فراهم است.
7- تولید آن اسان است.
8- امکان گوش دادن در حالت ایستاده و حتی ورزش وجود دارد.
9- امکان گوش دادن در سفر و در حال رانندگی وجود دارد.
10 در تاریگی هم می توان به کتاب صوتی گوش دارد.
معایب کتاب صوتی
1- نمی توان کتاب را لمس کرد.
2- نمی
شعر در مورد دل شکستن
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد دل شکستن برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
نکند بوسه بمیرد
خبرش گم بشود
دل شکستن نکند
مایه ی فرهنگ شود
شعر در مورد دل شکستن
مردم بیدرد را دل از شکستن ایمن است
گوشه این فرد باطل از شکستن ایمن است
با دل آگاه دارد کار عشق سنگدل
بیشتر دلهای غافل از شکستن ایمن است
شعری در مورد دل شکستن
کلام هیچ مدانان به مردم همه دان
هز
به زندگی فکر کن! ولی برای زندگی غصه نخور. دیدن حقیقت است، ولی درست دیدن، فضلیت.ادب خرجی ندارد ولی همه چیز را میخرد.با شروع هر صبح فکر کن تازه بدنیا آمدی .مهربان باش و دوست بدار و عاشق باش.شاید فردایی نباشد. شاید فردایی باشد اما عزیزی نباشد...یادمان باشد؛ با شکستن پای دیگران، ما بهتر راه نخواهیم رفت!یادمان باشد؛ با شکستن دل دیگران ما خوشبخت تر نمی شویم!کاش بدانیم اگر دلیل اشک کسی شویم دیگر با او طرف نیستیم؛ باخدای او طرف هستیم
طبق قانون کار جمهوری اسلامی ایران، به کلیه اشخاص حقیقی که در ازای دریافت اجرت به دستور و به حساب شخص حقیقی یا حقوقی دیگری (کارفرما) عهده‌دار انجام یک فعالیت باشند و در شمول مقررات استخدامی خاص دیگر قرار نداشته باشند، کارگر مشمول قانون کار می‌گویند.
ادامه مطلب
سلسله مباحث قانونگذاری و وظائف نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۱ — وظائف اصلی و ذاتی : به استناد اصل ۷۱ و۷۲ قانون اساسی مهمترین و اصلی ترین وظیفه مجلس قانون گذاری در عموم مسائل مختلف کشور در حدود مقرر در قانون اساسی است که لزوما جهت وضع یک ماده قانونی مطالعه دقیق وشناخت از نیاز […]

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها